ŞİRKET PROFİLİ


1991 yılında kurulan BASU-RPN A.Ş. tarım ve hayvancılık sektörü ile ilgili çeşitli alanlarda 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan bir kuruluştur.

Şirketimiz, suni tohumlama alanında tüm dünyada en büyük şirketler arasında sayılan Alman MASTERRIND GmbH şirketine ait istasyonlarda halihazırda progeny testing'i tamamlanmış ve aralarında kalitesi tüm dünya tarafından onaylanmış hayvanların bulunduğu sütçü ve etçi olmak üzere 1000'in üzerinde damızlık boğa bulunmaktadır.

BASU-RPN'in amacı ülkemiz hayvancılığının damızlık erkek hayvan ihtiyacını çok iyi analiz ederek Alman genetiğinin ihtiyaçlarımıza uygun olan en üst seviyelerdeki boğalarini seçip Türk hayvancılığının hizmetine sunmak ve böylece Türk hayvancılığının kaliteli tohum ihtiyacını en profesyonel, sağlıklı, güvenilir ve ekonomik yoldan karşılamaktır.

Kalitemizi en yüksek seviyede tutmak için spermalar satıştan önce kendi elektron mikroskoplarımızda da kontrol edilmektedir.

Şirketimiz aynı zamanda satış öncesi ve sonrasında sayın müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çiftliklerin bireysel amaç ve ihtiyaçlarına uygun tohumların seçilmesi ve izleme programlarının oluşturulması amacıyla Boğa Seçim Programı (BAP) adı altında bilgisayar destekli danışmanlık hizmetleri de vermektedir.


BASU & RPN A.Ş.
Atatürk Caddesi No:72
41480 Balçık Köyü
Gebze - KOCAELİ
Telefon: 0 262 751 14 95
Fax: 0 262 751 16 14
basu-rpn@basu-rpn.com
 

© 2010 Basu-RPN. Tüm Hakları Saklıdır.